Yveta Sommerová

Yveta Sommerová

Yveta Sommerová

Myšlenky poradce

„Změnit zaběhlé rutinní činnosti chce trpělivost. “

Vždyť to tak funguje 10 let, proč bychom to měli měnit? Stálí zaměstnanci znají historii společnosti, mají bohaté zkušenosti, praxi, ale často se brání zavedení změn.  Pokud chcete zavést nový produkt, pak je dobré ošetřit všechny informační kanály, kterými se produkt dostává k zákazníkovi. Věnujte dostatečný čas svým zaměstnancům, aby produkt poznali, pochopili a přijali.

« předchozí 1 2 3 následující »

Yveta Sommerová je poradce pro marketing, zejména v oblasti cestovního ruchu, služeb péče o tělo a zdraví, zaměřuje se na komunikaci ke konečným klientům. Poradce pomáhá menším společnostem, které si nemohou dovolit vlastní marketingové oddělení a služby marketingu nepotřebují permanentně. Poskytuje kompletní služby marketingu, od analýz po sestavení komunikační kampaně. Dokáže připravit atraktivní nabídku pro cílové klienty, zajímavý obsah i kreativní obal. Lektoruje semináře k marketingu pro penziony.

Poradce nabízí služby externího marketingu v oblastech:

  • analýza a oslovení cílové skupiny
  • grafické a textové služby
  • poradenství

Analýza a oslovení cílové skupiny

Díky dlouholetým zkušenostem práce s konečnými klienty a pohledu zvenčí vám mohu poskytnout nové možnosti a myšlenky, jak zaujmout a přilákat potenciální zákazníky. Znalost svých stávajících zákazníků, jejich potřeb, očekávání a přání je klíčem k připravení lákavé nabídky. Ve spolupráci s Vámi projdeme analýzou stávajícího stavu, zjistíme podklady důležité pro další opatření. Mé služby mohou využívat:

  • majitelé nebo provozovatelé ubytovacích zařízení
  • poskytovatelé služeb v oblasti péče o tělo (masážní studia, sportovní centra, wellness centra...)

Grafické, textové práce, poradenství

Chtěli byste udělat změnu, ale nevíte jak přesně formulovat své myšlenky? Víte, že se dostatečně  nevěnujete péči o své zákazníky a měli byste to změnit? Mohu vám poradit. Myšlenky, nápady a inovace umím zpracovat do reálné podoby. Připravím podklady od A do Z včetně nápaditých sloganů a upoutávek. Díky velmi dobré znalosti českého jazyka připravím textové i grafické materiály bez gramatických chyb.

Častým nedostatkem, pod tlakem ostatních prioritních činností, je opomíjení aktualizace webových stránek. Máte-li na svém webu novinky a poslední jste sem vložili před rokem, pak je čas se zamyslet. Nemáte novinky nebo je nestihnete vkládat? I v tomto vám mohu pomoci.    

Práci dělám s láskou...

Více se o mé činnosti můžete dozvědět na: www.ysomarketing.cz

Soubory ke stažení

Adresa

Ing. Yveta Sommerová

Tel.: +420 736 691 460
E-mail: ysommerova@ysomarketing.cz

IČ: 630 33 232

Sklený kopec 1718
753 01 Hranice

Své dotazy, náměty a připomínky můžete psát na uvedenou e-mailovou adresu

Obor

Metoda

Norma

Myšlenky poradce

„Jen tehdy, pokud vás práce zcela naplňuje a baví, můžete dosáhnout skvělých výsledků.“ více >>

Yveta Sommerová Yveta Sommerová

Znáte ten pocit...dneska se mi nic nechce dělat. Občas se to stane každému, že nemá svůj den. Pokud vás to ale trápí každé ráno, je nejlepší čas na změnu. Najděte si práci, která vás bude bavit, která vás bude naplňovat, kterou budete mít chuť stále zdokonalovat. Jen tak budete spokojení a budou za vámi vidět výsledky.

Kvóty auditu
Mapa procesů
Koš - barva neshoda?
Diskriminace ISO
Formální strategie