Marketing pro penziony

doba trvání 16.9.2015 - stále

www: www.kraselovskydvur.cz

Osoba: Eva Dlauhoweská

Popis: Marketing plně zaměřený na penziony a práci s cílovou skupinou. Seminář se zaměřoval i na praktické návrhy na zlepšení a získání nových zákazníků.

Poradce: Yveta Sommerová

Seminář vytvořený na míru pro penziony vedli Yveta Sommerová a Jiří Střelec. Seminář se zaměřoval na to, jak definovat a pracovat s cílovou skupinou pro ubytovací zařízení. Lektoři se soustředili na tipy, konkrétní příklady a doporučení pro zlepšení služeb.

Související články

V listopadu 2015 jsem se zúčastnila semináře pořádaného firmou Vlastní cesta, s.r.o. s názvem „Marketing pro penziony“. Lektoři Jiří Střelec i Yveta Sommerová byli dobře připraveni, srozumitelnou cestou vysvětlili teorii, ale největší prostor byl věnovaný samostatnému přemýšlení a diskuzi, co může každý ve svém penzionu zlepšit. 

Za nejpřínosnější na semináři považuji, že jsem odcházela s konkrétními možnostmi a příklady, co zlepšit, kterým směrem se vydat, s poznámkovým sešitem plným nových nápadů. Když se zpětně dívám na své poznámky, většina z nich byla postavena na opravdu reálných základech. Několik konkrétních inspirativních nápadů nám předložili sami lektoři.

Velmi oceňuji také přístup k následnému poradenství, možnosti i v současné době nadále konzultovat již vybrané nápady uváděné do praxe.

Za jediný drobný nedostatek považuji chybějící představení se s ostatními účastníky kurzu (délkou jejich praxe, typem zařízení, odkud přijeli), neboť mám dojem, že pak by diskuze nabrala jiný spád. To je ovšem vyváženo kratším časem stráveným na semináři.

 

Za Penzion U sv. Jana

Eva Dlauhoweská

Diskuze k článku

Obor

Metoda

Norma

Poradci

Myšlenky poradce

„Účinné změny začínají u Vás“ více >>

Martina Václavíková

Moje babička říkávala: Ryba smrdí od hlavy. A když se dědovi něco nelíbilo, říkal, že dotyčný: Káže vodu a pije víno. I když se nám takové výroky nemusí líbit, je v nich lidová moudrost, která dokáže změnit svět nejen vaši firmu. Lidé v organizaci mají vzácnou schopnost, přizpůsobit se prostředí, které pro ně manažeří vytvářejí. Chcete-li účinné změny, které budou navíc rychlé a levné, začněte se ptát, jak k danému problému sami jako manažeři příspíváte. 

Kvóty auditu
Mapa procesů
Koš - barva neshoda?
Diskriminace ISO
Formální strategie