Módní přehlídka s finalistkami Miss Europe&World Junior

datum publikace 26.09.2008

Módní přehlídka Marie Zelené s finalistkami Miss Junior

Marie Zelená připravila s finalistkami Miss Europe&World Junior unikátní módní přehlídku, na které krásné dívky představily její nejlepší modely posledních let a také celou řadu zcela nových návrhů. Součástí přehlídky byla i kolekce z nadoblačných výšin nebo svatební kolekce.

Související články

Září se stalo měsícem, kdy do České republiky přicestovalo 40 mladých finalistek z Evropy a celého světa. Vlastní cesta byla při tom. Jako mediální partner podpořila módní přehlídku. Úspěšná módní návrhářka Marie Zelená připravila pro finalistky náročný program na část jejich pobytu v ČR, který vyvrcholil módní přehlídkou. Přehlídku s krásnými dívkami si nenechal ujít nejen hejtman Stanislav Juránek, ale ani primátor města Prahy Pavel Bém, který překonal nástrahy dálnice D1.

Celovečerní kolotoč originálních i luxusních šatů na krásných dívkách roztočil moderátor a herec Miroslav Šimůnek spolu s herečkou Michaelou Ochotskou, která bude zároveň i moderátorkou soutěže krásy Miss Europe&World Junior. Zahájení patřilo, jak jinak, než městu Brnu. Škoda jen, že primátor Roman Onderka se z přehlídky omluvil.

Dcera Marie Zelené představila spolu s týmem modelek kolekci věnovanou městu Brnu. Červená s bílou ve střihu znaku města v pozadí s videem provázející Brnem dala jasně najevo, jaký vřelý vztah má Marie k Brnu. Brno je město její hlavní tvorby.

Další kolekce byly střídány představováním národních finalistek Miss junior z celého světa. Na brněnském pódiu Rotundy pavilonu A BVV snad ještě nebylo představeno tolik krásných dívek různých národností. Diváci tak mohli obdivovat nejen originalitu a krásu módní návrhů, ale i půvaby a rozdílné temperamenty různých národností. V programu dále následovaly kolekce:

  • večerních a plesových šatů
  • z nadoblačných výšin, inspirované dokumentem z Himalájí od Pavla Béma
  • koktejlových šatů
  • svatebních šatů
  • reprezentačních šatů České republiky na světové soutěže krásy

Některým mužům se ještě nyní může točit hlava z té krásy a ženám zase z touhy po tom, které šaty si vybrat. V každém případě představení tvorby Marie Zelené naleznete na jejich stránkách www.mariezelena.cz.

Finalistky si po módní přehlídce bohužel moc neodpočinou. Čeká je totiž finále, které začíná 28. září 2008. V čem budou soutěžit? No přeci v návrzích od Marie Zelené. Těšme se na to, že vyhraje kráska z České republiky Michaela Dihlová spolu s českou módní návrhářkou.

Jiří Střelec

Diskuze k článku

Obor

Metoda

Norma

Poradci

Myšlenky poradce

„Každý golfista zahraje špatnou ránu. Je na něm, jak dlouho bude špatně hrát. “ více >>

Jiří Střelec Jiří Střelec

Právě až uděláme chybu, uvědomíme si, že něco jsme podcenili, neudělali správně. Je to běžný proces učení bez kterého bychom těžko získávali cenné zkušenosti. Velmi důležité je zvládnout emoce, uvědomit si příčinu a v chybě již nepokračovat. Na golfu v takovém případě emoce pracují na plno a špatnou ránu si musí golfista napravit nebo dostává trestnou ránu. Je to stejné jako v životě. Za každou úlevu se platí. 

Přejete si být informováni o nových článcích, metodách, řešeních z praxe, školeních, nabídkách?

Pokud hledáte konkrétní téma a nemůžete jej najít, napište majiteli na info@vlastnicesta.cz

Kvóty auditu
Mapa procesů
Koš - barva neshoda?
Diskriminace ISO
Formální strategie
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Další informace