Módní přehlídka s finalistkami Miss Europe&World Junior

datum publikace 26.09.2008

Módní přehlídka Marie Zelené s finalistkami Miss Junior

Marie Zelená připravila s finalistkami Miss Europe&World Junior unikátní módní přehlídku, na které krásné dívky představily její nejlepší modely posledních let a také celou řadu zcela nových návrhů. Součástí přehlídky byla i kolekce z nadoblačných výšin nebo svatební kolekce.

Související články

Září se stalo měsícem, kdy do České republiky přicestovalo 40 mladých finalistek z Evropy a celého světa. Vlastní cesta byla při tom. Jako mediální partner podpořila módní přehlídku. Úspěšná módní návrhářka Marie Zelená připravila pro finalistky náročný program na část jejich pobytu v ČR, který vyvrcholil módní přehlídkou. Přehlídku s krásnými dívkami si nenechal ujít nejen hejtman Stanislav Juránek, ale ani primátor města Prahy Pavel Bém, který překonal nástrahy dálnice D1.

Celovečerní kolotoč originálních i luxusních šatů na krásných dívkách roztočil moderátor a herec Miroslav Šimůnek spolu s herečkou Michaelou Ochotskou, která bude zároveň i moderátorkou soutěže krásy Miss Europe&World Junior. Zahájení patřilo, jak jinak, než městu Brnu. Škoda jen, že primátor Roman Onderka se z přehlídky omluvil.

Dcera Marie Zelené představila spolu s týmem modelek kolekci věnovanou městu Brnu. Červená s bílou ve střihu znaku města v pozadí s videem provázející Brnem dala jasně najevo, jaký vřelý vztah má Marie k Brnu. Brno je město její hlavní tvorby.

Další kolekce byly střídány představováním národních finalistek Miss junior z celého světa. Na brněnském pódiu Rotundy pavilonu A BVV snad ještě nebylo představeno tolik krásných dívek různých národností. Diváci tak mohli obdivovat nejen originalitu a krásu módní návrhů, ale i půvaby a rozdílné temperamenty různých národností. V programu dále následovaly kolekce:

  • večerních a plesových šatů
  • z nadoblačných výšin, inspirované dokumentem z Himalájí od Pavla Béma
  • koktejlových šatů
  • svatebních šatů
  • reprezentačních šatů České republiky na světové soutěže krásy

Některým mužům se ještě nyní může točit hlava z té krásy a ženám zase z touhy po tom, které šaty si vybrat. V každém případě představení tvorby Marie Zelené naleznete na jejich stránkách www.mariezelena.cz.

Finalistky si po módní přehlídce bohužel moc neodpočinou. Čeká je totiž finále, které začíná 28. září 2008. V čem budou soutěžit? No přeci v návrzích od Marie Zelené. Těšme se na to, že vyhraje kráska z České republiky Michaela Dihlová spolu s českou módní návrhářkou.

Jiří Střelec

Diskuze k článku

Obor

Metoda

Norma

Poradci

Myšlenky poradce

„S každou nově nabytou dovedností, roste naše moc.“ více >>

Jiří Střelec Jiří Střelec

Moc, která může přinášet prospěch nejen nám samotným, ale i ostatním. Používejme našich dovedností obezřetně.

Přejete si být informováni o nových článcích, metodách, řešeních z praxe, školeních, nabídkách?

Pokud hledáte konkrétní téma a nemůžete jej najít, napište majiteli na info@vlastnicesta.cz

Kvóty auditu
Mapa procesů
Koš - barva neshoda?
Diskriminace ISO
Formální strategie
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Další informace