Vlastní cesta, vydavatelství VP Premium a AK Urbášek & Partners si Vás dovolují pozvat na diskusní panel na téma "Zaměstnanci a manažerské techniky". S lektorem Jiřím Střelcem se podíváte na to, jak lze práci se zaměstnanci komplexně uchopit, aby byli motivováni a výkonní. K tomu budete mít prostor diskutovat Vaše konkrétní případy z praxe. 

Přijďte na setkání s lektorem Jiřím Střelcem, který v oblasti managementu a nastavení firem pracuje více jak 25 let. Pracuje pro menší firmy i mezinárodní korporace. Pohybuje se v různých sektorech, např. automobilový a letecký průmysl, výrobní a průmyslové podniky, stavebnictví, IT, vývoj softwaru a další.

Za ty roky nastavil celou řadu manažerských a HR procesů a trénoval začínající vedoucí i zkušené manažery. Pomáhal vedení společností optimalizovat organizační strukturu, definovat pracovní pozice a jejich pracovní náplň, identifikovat vhodné kandidáty, nastavit motivační programy,  a vést manažery  k sebepoznání a úspěchu v jejich osobním a pracovním životě. Navrhl a realizoval komplexní rozvojové programy pro řadové pracovníky i top management podle potřeb dané firmy.

Lektor Vám na setkání představí:

  • komplexní práce s pracovníky - od výběru až po individuální rozvoj 
  • kritická místa, kde vznikají chyby s velkým dopadem na angažovanost zaměstnanců 
  • opatření, která mohou manažeři konkrétně realizovat a předejít tak negativním dopadům na tým a firmu 

Vyplňte přihlášku a přijďte se komplexně podívat na manažerskou práci se zaměstnanci. Připravte si otázky, které Vás zajímají a ovlivněte diskusní panel. 

 

Partneři diskusního panelu ZAMĚSTNANCI 

 

  WPremium event, s. r. o. - vydavatelství časopisů:

 DEVELOPMENT NEWS, FACILITY MANAGER, BEVERAGE & GASTRONOMY  

 Právo s citem pro byznys - advokátní kancelář

Urbášek & Partners, advokátní kancelář s.r.o.