On-line konference s profesionálními odborníky z oblasti řízení, systémů, komunikace, sociologie, psychologie a digitální transformace. Řečníci se na konferenci s Vámi podělí o to, jak využít vzniklé pandenie pro následný rozvoj firmy. Získáte řadů praktickcýh ukázek a tipů, jak krizi proměnit ve vlastní prospěch. 

Konferenci Porazte krizi jsme se na základě zájemců, kteří se nedostali na první termín, opakovat. Účastníci ji hodnotili naprosto skvěle. Koneference dostala 

9 z 10.

Témata konference jsme sestavovali na základě našich zkušenosti, co nejvíce potřebují podnikatelé a manažeři v době krize, ale hlavně i po ní. Období krize netrvá věčně, vždy skončí. Většinou je kratší než doba po krizi, kdy se firma musí změnit, znovu nastartovat lepší fungování. 

Řečníci konference mají dlouholeté zkušenosti s řešením složitých firemních problémů. Společně propojují znalosti z různých oboru, aby našli nejlepší řešení. Prohlédněte si jejich profily a reference na těchto stránkách. 

Program 

     
14:00 Startujeme! Michaela přivítá účastníky a zahájí event Michaela Opletalová
14:05 Co si odnést z rostoucího významu „Business Continutity Managementu“ Marek Mitáček
14:30 Doba krize – jak začít jednat rychle a dobře přitom komunikovat Jiří Střelec
15:00 Jak být leaderem nejen v těžké době Vojtěch Bednář
15:30 Aktuální téma koronakrize: Restart vedení a motivace Petr Hlušička
16:00 Digitální transformace a automatizace: Jak začít a kde hledat benefity Tomáš Janů
16:30 Kulatý stůl a řízená diskuze se speakry Michaela Opletalová

Něco navíc

Po představení témat se můžete zapojit do diskuse s řečníky a ostatními účastníky. Řečníci jsou připraveni se zaměřit na Vaše specifické případy. Budeme sbírat a odpovídat na všechny Vaše otázky. Budete moci se dovyptat a nebo si domluvit individuální telefonát s řečníkem. Našim cílem je pomáhat. 

Registrujte se HNED

Registujte se a získejte praktické návody a doporučení pro řešení krize a nastartování prosperující firmy.  

25% sleva  

Navíc Vám dáme možnost získat 25% slevu na znalostní linie, které tématicky navazují na konferenci. Stejnou možnost získáte i z tématicky zaměřených webinářu.

Navazující webináře 

Konference představí základní témata. Jejich znalost však vyžaduje více. Proto jsme připravili praktické webináře, kde je téma rozebráno podrobněji. Dovíte se praktické návody jak, co udělat a navíc i v některých získáte šablony pro vlastní práci. Přehled webinářů naleznete zde Webináře Vlastní cesta. Jen na ukázku z nich vybíráme