Trénujte efektivní komunikaci na praktických manažerských příkladech. Jen tak získáte skutečné manažerské komunikační dovednosti. Manažer musí zvládnout komunikaci během zlomku vteřiny v situaci, která právě nastala. Tuto dovednost budete získávat na našem kurzu komunikace. Navíc chceme, abyste našli vlastní přirozený komunikační styl a cítili se skvěle a sebejistě. Snadno tak zatočíte s nervozitou. Kurzem vás provede lektor s 30 letou praxí v managementu a komunikaci.

Organizace semináře
Termín29. a 30. 9. 2021
Max. počet účastníků8 (min. počet 6)
Doba semináře20 hodin
LektorJiří Střelec
Místo konáníPraha - Radlická 115, Praha 5
Cena8990 Kč s DPH

Pozor - poslední 2 volná místa!

Základem skvělé komunikace vedoucího nebo manažera je věřit sám sobě. Vědět, jak v různých situacích funguje vaše mysl i tělo. Dokážete zvládnout nervozitu? Nabídne vám váš mozek dostatek myšlenek na komunikaci např. v situaci, kdy pracovník neplní své povinnosti? Dokážete sdělit skvělou emoční pochvalu, na kterou zaměstnanec nezapomene do konce života? Co takhle navíc umět zaujmout zákazníka. Nadchnout management pro změny ve vašem týmu, aby nepochyboval o navýšení potřebných zdrojů? To vše a jiné situace budete trénovat s lektorem, který tyto situace zažil již mnohokrát.

Co vše na školení komunikace zažijete a naučíte se:

Připravit se na komunikaci

90% vedoucích se na komunikaci nepřipravuje. Bohužel ani neví jak. Naučíte se efektivní způsob přípravy komunikace s jakoukoli cílovou skupinou. Budete umět mluvit tak, že druhá strana bude mít pocit, že jim rozumíte nebo dokonce, že jim mluvíte z duše.

Vyzkoušíte si techniky na posílení sebejistoty, potlačení nervozity nebo také zvládání stresu.

Jak zaujmout a nadchnout

Dostanete návody na to, co lidi zajímá a co rozhodně nikdy nezklame. Dokážete tak vytvořit zajímavost téměř pro kohokoli a v jakékoli situaci. Navíc při zapojení komunikačních technik vytvoříte nadšení u zaměstnanců nebo nadřízených manažerů, či zákazníků.

VERBÁLNÍ A NEVERBÁLNÍ KOMUNIKACE

Budete poznávat, jak působí neverbální komunikace. Jak vytvoříte skvělý první i další dojem. Co si lidé z komunikace odnáší. Posílíte vlastní schopnost verbálního i neverbálního projevu. To vám pomůže podpořit vzájemné porozumění v komunikaci a také zlepší vztahy. Lidé budou mít větší chuť s vámi komunikovat.

Manažerské komunikační dovednosti

Hlavním nástrojem manažera není umět připravit strategii, ale nadchnout pro ni zaměstnance. Dovést zaměstnance k jeho vlastnímu úspěchu. Posílit jeho motivaci. Naučit tým vzájemně si naslouchat apod. Komunikace je hlavní prostředek každého manažera pro vytvoření úspěšné firmy. Na školení budete prakticky trénovat komunikaci v manažerských situacích. Budete si zkoušet situace zvládnout co nejlépe s ohledem na to, jaký tým vedete.

Další témata, která vás budou provázet tréninkem:

 • komunikace jako nástroj managementu
 • aktivní versus pasivní komunikace – komunikace se zákazníkem, managementem
 • psychologie komunikace – hledání vlastního stylu, reakce ostatních, působení
 • využití Public Relations technik pro komunikaci
 • jak vytvořit vnitřní motiv

Přínos školení komunikace pro vás

 • Poznání a využívání vlastního přirozeného komunikačního stylu
 • Návrhy řešení konkrétních situací po komunikační a manažerské linii
 • Osobní doporučení pro každého účastníka
 • Vyřešení vlastní konkrétní situace nebo komunikační příprava na její zvládnutí

Vyjádření účastníků školení komunikace

Trénink komunikace mohu doporučit, trénink byl zaměřen na veškeré části komunikace velmi zajímavou a jasnou formou. Navíc příběhy pana Střelce dodají školení ještě větší šmrnc.” - David Staněk

Vřele doporučuji.” - Petr Kellich

Libí se mi, že Jirka neříká pouze naučené fráze z knih, ale předává své zkušenosti z praxe. Je to dobrý mentor. Informace jsou předávány fakticky ale i lidsky.” - Tomáš Coubal

Podpora ve formě znalostní linie nás mezi jednotlivými workshopy vždy znovu vtáhla do hry. Její on-line forma nám dala možnost si téma kdykoliv osvěžit, kdykoliv nahlédnout do praktických příkladů a možnost připravit si komunikaci dopředu se stala neocenitelnou.” - Hana Jančulová

Tréninkem vás provede lektor komunikace

JIŘÍ STŘELEC

30 let praxe

lektor komunikace, managementu a leadershipu

Zaměřuje se na to, jak technicky orientované pracovníky naučit softskills.

Více viz na Jiří Střelec

CENA TRÉNINKU

Cena za 2 dny tréninku komunikace v rezervované školící místnosti je 8 990 Kč bez DPH na osobu.

V ceně získáte:

 • školící materiály
 • Video záznam vlastních cvičení
 • Coffee-break

BONUS TRÉNINKU

Na tréninku jsme pro Vás připravili bonus

Neváhejte a objednejte si školení komunikace.