Představili jsme spolupráci a AI

datum publikace 26.10.2019

Zájem o poradce Vlastní cesty

Tým složený z Vlastní cesty, Lean Solutions & Simulation a TDS Brno připravil stánek na veletrhu HR DAYS a prezentoval nejen způsob, jak spolupracují poradci pro dosažení synergie, ale také novou strategii individuálního rozvoje s využitím umělé inteligence (AI). Tým TDS a Lean Solutions a Jiří Střelec představil prakticky, jak umíme sdílet zkušenosti ve prospěch zákazníka. Předvedlli ukázku nácviku dovedností a interaktivní trénink podpořený specializovaným on-line tréninkem. 

Strategie Vlastní cesty 

Základním posláním Vlastní cesty již 15 let je pomáhat jednotlivcům a firmám k jejich vlastnímu úspěchu. Sbíráme problémy, které naši klienti musí řešit a k nim připravujeme maximálně jednoduchá a účinná řešení. Naši zákazníci si objednávají řešení na míru a řadu školení pro týmy. Jenže každý pracovník potřebuje něco jiného a někdy jindy. Účinost tedy běžných školení pro využití v praxi je malá. U nás, ale ne! 

Neděláme klasická školení, ale interaktivní tréninky. Navíc dozorujeme, co použili pracovníci v praxi. Všichni účastníci našich tréninků mají možnost kdykoliv zavolat poradci a řešit s ním konkrétní problém, který právě vyvstal. Velmi náš těší, že se tak opravdu děje. Naše nová strategie míří na individuální požadavky. Finalizujeme systém, který nám umožní připravit znalostní podporu pro jednotlivce. Samozřejmostí již několik let je, že náš program se automaticky přizpůsobuje požadavkům v čase. Navíc jej uzpůsobujeme přímo na tréninku podle aktuálního stavu znalostí účastníků a potřeb jejich firmy. Přesvědčit se o tom můžete např v našem programu Management vlastní cestou

Za posledních 5 let jsme postupně tvořili síť znalostí www.vlastni-poznani.cz. Je plná praxí ověřených znalostí, které pomohly stovkám klientů. Znalosti nám stále rostou a potřebujeme rychlého pomocníka. Tím se nám stala umělá inteligence (AI), kterou si můžete vyzkoušet na zanlostní linii www.jak-chvalit-karat.cz.

TDS Brno představil 

Bezpečnosti informací, ochrana osobních údajů, fungující systémy řízení a certifikace systémů a personálu, to jsou přesně oblasti, na které se TDS Brno specializuje. Další skvělou doménou jsou praktická školení pro interní i externí auditory, ředitele, manažery a vedoucí pracovníky.  Novinkou TDS Brno jsou nabízené audity na ochranu osobních údajů a audity kybernetické bezpečnosti. . 

Lean Solution & Simulation, s.r.o.

Zábavnou formou bylo na stánku prezentováno interaktivní vzdělávání. Účastníci měli možnost vyzkoušet si, jak fungují efekty spojené se standardizací a vizualizací, pokud je použita ve správně formě, na správném místě a ve správný čas. Interaktivní vzdělávání je v Lean Solutions využíváno nejen při praktických trénincích, ale také při řízení změn a jako součást zlepšovatelských projektů. Nejčastěji však diskuze s návštěvníky probíhaly na téma hledání interních kapacit, kdy jsme diskutovali možnosti moderních přístupů k personálním auditům a nacházení personálních kapacit uvnitř společností.

Přednáška od procesu k automatizaci 

Kolega Tomáš Janů představil návštěvníkům konferenční části HR days přínosy automatizace a digitalizace. Zmínil zejména důležitost tvorby interních týmů anebo spolupráce s externisty v oblastech modelování, simulování a automatizace procesů s cílem udržet systém pro pracovníky jednoduchý a pochopitelný. Věnoval se také správnému a efektivnímu využívání technologií nejen ve výrobě, ale i v podpůrných procesech, jako jsou právě procesy HR. Jasné popsání workflow, digitalizace a automatizace byly v podání Tomáše představeny jako nástroje pro jednodušší a efektivnější práci, ale na druhé straně také jako nástroje dosahování cílů jednotlivých oddělení a celých společností. 

Návštěva z ministerstva

Milým překvapením na stánku Vlastní cesty byla paní ministryně Jana Maláčová z Ministerstva práce a sociálních věcí. Představili jsme náš pohled na přínos HR DAYs a také jak v praxi fungujeme. Paní mistryně nás seznámila s podporou připravovanou pro podnikatele. 

Jiří Střelec

Diskuze k článku

Obor

Metoda

Norma

Poradci

Myšlenky poradce

„Operativa způsobuje usínání manažerů a celé firmy. “ více >>

Marie Zelená Marie Zelená

Každý den přibývá velké množství úkolů a výzev k dořešení. V některých firmách byste ani nemuseli chodit domů a pořád by bylo co dělat. Pořád by úkoly nebyly hotové. Pokud se manažeři začnou "topit" v takové operativě, snadno zapomínají na dlouhodobý rozvoj firmy. Strategicky manažeři začínají usínat a s nimi i jejich firma. Nepostřehnou, že okolní prostředí se mění den co den a že konkurence přinesla nové tenchologie a produkty. Snadno pak přijde doba, kdy již nemusí do práce. Udělejte si každý týden čas na rozvoj sebe sama, svého týmu, firmy. Věnujte se pravidelně strategii a vizi firmy. 

Přejete si být informováni o nových článcích, metodách, řešeních z praxe, školeních, nabídkách?

Pokud hledáte konkrétní téma a nemůžete jej najít, napište majiteli na info@vlastnicesta.cz

Kvóty auditu
Mapa procesů
Koš - barva neshoda?
Diskriminace ISO
Formální strategie
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Další informace