Představili jsme spolupráci a AI

datum publikace 26.10.2019

Zájem o poradce Vlastní cesty

Tým složený z Vlastní cesty, Lean Solutions & Simulation a TDS Brno připravil stánek na veletrhu HR DAYS a prezentoval nejen způsob, jak spolupracují poradci pro dosažení synergie, ale také novou strategii individuálního rozvoje s využitím umělé inteligence (AI). Tým TDS a Lean Solutions a Jiří Střelec představil prakticky, jak umíme sdílet zkušenosti ve prospěch zákazníka. Předvedlli ukázku nácviku dovedností a interaktivní trénink podpořený specializovaným on-line tréninkem. 

Strategie Vlastní cesty 

Základním posláním Vlastní cesty již 15 let je pomáhat jednotlivcům a firmám k jejich vlastnímu úspěchu. Sbíráme problémy, které naši klienti musí řešit a k nim připravujeme maximálně jednoduchá a účinná řešení. Naši zákazníci si objednávají řešení na míru a řadu školení pro týmy. Jenže každý pracovník potřebuje něco jiného a někdy jindy. Účinost tedy běžných školení pro využití v praxi je malá. U nás, ale ne! 

Neděláme klasická školení, ale interaktivní tréninky. Navíc dozorujeme, co použili pracovníci v praxi. Všichni účastníci našich tréninků mají možnost kdykoliv zavolat poradci a řešit s ním konkrétní problém, který právě vyvstal. Velmi náš těší, že se tak opravdu děje. Naše nová strategie míří na individuální požadavky. Finalizujeme systém, který nám umožní připravit znalostní podporu pro jednotlivce. Samozřejmostí již několik let je, že náš program se automaticky přizpůsobuje požadavkům v čase. Navíc jej uzpůsobujeme přímo na tréninku podle aktuálního stavu znalostí účastníků a potřeb jejich firmy. Přesvědčit se o tom můžete např v našem programu Management vlastní cestou

Za posledních 5 let jsme postupně tvořili síť znalostí www.vlastni-poznani.cz. Je plná praxí ověřených znalostí, které pomohly stovkám klientů. Znalosti nám stále rostou a potřebujeme rychlého pomocníka. Tím se nám stala umělá inteligence (AI), kterou si můžete vyzkoušet na zanlostní linii www.jak-chvalit-karat.cz.

TDS Brno představil 

Bezpečnosti informací, ochrana osobních údajů, fungující systémy řízení a certifikace systémů a personálu, to jsou přesně oblasti, na které se TDS Brno specializuje. Další skvělou doménou jsou praktická školení pro interní i externí auditory, ředitele, manažery a vedoucí pracovníky.  Novinkou TDS Brno jsou nabízené audity na ochranu osobních údajů a audity kybernetické bezpečnosti. . 

Lean Solution & Simulation, s.r.o.

Zábavnou formou bylo na stánku prezentováno interaktivní vzdělávání. Účastníci měli možnost vyzkoušet si, jak fungují efekty spojené se standardizací a vizualizací, pokud je použita ve správně formě, na správném místě a ve správný čas. Interaktivní vzdělávání je v Lean Solutions využíváno nejen při praktických trénincích, ale také při řízení změn a jako součást zlepšovatelských projektů. Nejčastěji však diskuze s návštěvníky probíhaly na téma hledání interních kapacit, kdy jsme diskutovali možnosti moderních přístupů k personálním auditům a nacházení personálních kapacit uvnitř společností.

Přednáška od procesu k automatizaci 

Kolega Tomáš Janů představil návštěvníkům konferenční části HR days přínosy automatizace a digitalizace. Zmínil zejména důležitost tvorby interních týmů anebo spolupráce s externisty v oblastech modelování, simulování a automatizace procesů s cílem udržet systém pro pracovníky jednoduchý a pochopitelný. Věnoval se také správnému a efektivnímu využívání technologií nejen ve výrobě, ale i v podpůrných procesech, jako jsou právě procesy HR. Jasné popsání workflow, digitalizace a automatizace byly v podání Tomáše představeny jako nástroje pro jednodušší a efektivnější práci, ale na druhé straně také jako nástroje dosahování cílů jednotlivých oddělení a celých společností. 

Návštěva z ministerstva

Milým překvapením na stánku Vlastní cesty byla paní ministryně Jana Maláčová z Ministerstva práce a sociálních věcí. Představili jsme náš pohled na přínos HR DAYs a také jak v praxi fungujeme. Paní mistryně nás seznámila s podporou připravovanou pro podnikatele. 

Jiří Střelec

Diskuze k článku

Obor

Metoda

Norma

Vojtěch Bednář

Vojtěch Bednář

Poradenství (poradce), Management, leadership , Komunikace (Public Relations),…

Petr Hlušička

Petr Hlušička

Psychologie/Terapie, Lidské zdroje, Management, leadership

Radka Hošková

Radka Hošková

Komunikace (Public Relations), Marketing, Média

Monika Kolková

Monika Kolková

Kvalita - Systémy řízení (ISO,IATF, AS), Psychologie/Terapie

Ivona Machová

Ivona Machová

Poradenství (poradce), Vlastní cesta - osobní rozvoj, Psychologie/Terapie,…

Marek Mitáček

Marek Mitáček

Kvalita - Systémy řízení (ISO,IATF, AS), Management, leadership , Informační…

Michaela Opletalová

Michaela Opletalová

Poradenství (poradce), Management, leadership , Informační technologie, Kvalita…

Jiří Střelec

Jiří Střelec

Poradenství (poradce), Kvalita - Systémy řízení (ISO,IATF, AS), Management,…

Pavel Trvaj

Pavel Trvaj

Kvalita - Systémy řízení (ISO,IATF, AS), Management, leadership , BOZP…

Martina Václavíková

Martina Václavíková

Management, leadership , Poradenství (poradce), Marketing, Lidské zdroje

Poradci

Myšlenky poradce

„Je lepší než popsat stohy dokumentace, nakreslit 1 schéma, obrázek.“ více >>

Jiří Střelec Jiří Střelec

Nejen ISO, AS, OHSAS, CMMI ... a další normy po nás chtějí, popsat co a jak děláme. Většina kvalitářů, manažerů jen popisují texty a ty se kupí. Je to velmi snadné napsat větu. Nejde o větu, jde o to, aby ji lidé pochopili a použili. Normy nám neříkají však jak popsat náš systém řízení. Na rovinu, doba je uspěchaná a lidí nemají čas číst stohy papírů. Informace se na ně valí ze všech stran. Na výš při dlouhém dokumentu si již nepamatují, co bylo na začátku. Obrázek nebo schéma se čte rychleji a také se lépe pamatuje. Co kdyby systém byl vytvořen jako interaktivní model schémat, obrázků a doplňujících textů? Hledejte, kdo ví jak.

Přejete si být informováni o nových článcích, metodách, řešeních z praxe, školeních, nabídkách?

Pokud hledáte konkrétní téma a nemůžete jej najít, napište majiteli na info@vlastnicesta.cz

Kvóty auditu
Mapa procesů
Koš - barva neshoda?
Diskriminace ISO
Formální strategie
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Další informace