Soutěž TOPasistent/ka ČR 2009 jde do finále.

datum publikace 03.11.2009

Vítězka získá skleněnou ruku

Celostátní soutěž o TOPasistentku ČR pro rok 2009, organizovaná Asociací Profesionálů v Administrativě, má za sebou všechna vyřazovací kola a jde do finále. Přihlásili se i odvážní muži, do závěrečného klání se ale žádný z nich neprobojoval. Hlavní cenu ve formě otisku ruky ve skle tak získá letos některá z asistentek. Slavnostní večer bude moderovat Kateřina Janečková známá jako „Ošklivka Katka“, určitě ale půjde o hezkou podívanou!

Soutěž, do které se přihlásilo několik stovek účastnic a účastníků z celé republiky, a která si klade za cíl ocenit nejlepší pracovníky v oboru kancelářské administrativy, byla inspirována obdobnými zámořskými i evropskými soutěžemi. Přihlásit se mohli muži i ženy s nejméně roční praxí na některé z asistentských pozic v rámci firemní správy. Mezi uchazeči se objevilo i několik mužů, kteří však v letošní nelehké konkurenci do finále nepostoupili. Závěrečný večer se uskuteční dne 7. listopadu v TOP HOTEL Praha a role moderátorky se zhostí oblíbená herečka Kateřina Janečková. Ta v televizním seriálu Ošklivka Katka ztvárnila šikovnou asistentku, takže jí téma nebude cizí.

*„Letošních finalistek je celkem 8 a byly pečlivě vybrány v předkolech porotou složenou z personalistů, psychologů, odborníků na etiketu, image a styl a několika vrcholových manažerů,“* říká Jan Poledník, prezident pořádající asociace. *„Jedná se opravdu o velmi kvalitní asistentky, které by si již v tuto chvíli všechny zasloužily ocenění za svůj přínos pro firmy, ve kterých pracují. Vítězkou může ale být jen jedna,“* dodává.

Pro finalistky jsou připraveny zajímavé věcné ceny, absolutní vítězka obdrží originální dar od sklářské firmy Hunat, která se zabývá mimo jiné i velice unikátní technologií zpracování skla ve formě otisků dlaně významných osobností. Vítězka získá jedinečný otisk své pravé ruky na skleněném nosiči.

*„Hlavní cenu z dílny firmy Hunat jsme vybrali právě kvůli její originalitě a také proto, že asistentka je obecně považována za ´pravou ruku´ svého šéfa či svého týmu,“* vysvětluje Eva Čejková ze spolupořádající agentury ConPro a doplňuje:*„Soutěž byla realizována ve spolupráci s mnoha partnery, hlavními partnery letošního ročníku soutěže jsou pak dodavatel kancelářského zboží OTTO Office a internetový portál S-práce.“*

Finalistkami letošního ročníku soutěže TOPasistent/ka ČR 2009 jsou:

 • Katarína Bašná, Hartmann Rico s.r.o.
 • Martina Koutová, KempHoogstad s.r.o.
 • Petra Bártová, HDI Versicherung AG
 • Ivana Kupcová, Polyplasty s.r.o.
 • Veronika Beránková, Premier-Research s.r.o.
 • Jana Kováříková, GlaxoSmithKline s.r.o.
 • Helena Bureš, SUN Microsystems a.s.
 • Veronika Kousalová, Úřad Regionální rady regionu soudržnosti Jihovýchod

Finálovou porotu tvoří:

 • Eliška Hašková-Coolidge (lektorka a odbornice na etiketu, česká rodačka a bývalá asistentka pěti amerických prezidentů)
 • Jan Poledník (prezident Asociace Profesionálů v Administrativě)
 • Míla Petrová (módní návrhářka)
 • Martina Kovářová (osobní asistentka p. Jiřího Muhlfeita, GM Microsoft pro Evropu)
 • Rosita Ciglerová (autorka odborných publikací pro asistentky a lektorka)

Více informací naleznete na www.topasistentka.cz.

Obor

Metoda

Norma

Poradci

Myšlenky poradce

„Nevěřte, dokud si danou věc neumíte zkontrolovat nebo není z Vámi prověřeného, spolehlivého zdroje.“ více >>

Jiří Střelec Jiří Střelec

Je snadné uvěřit hezkým slovům ostatních, jak co umí, jak budou pracovat, jak pracují přes čas apod. Skutečnost však nebývá tak ideální. Majitelé firem o tom ví své. Nejvíc si stěžují manažeři a majitelé, kteří si nové pracovníky neprověří, nezeptají se na reference, nezavolají poslednímu zaměstnavateli nebo si neudělají namátkovou kontrolu. Je zcela jedno, zda jste ve výrobě, na stavbě, v cukrárně nebo vývojovém oddělení. Vždy je třeba si informace ověřovat. Vždy se nemusí jednat o podvod a lež, ale velmi často se jedná o neznalost, jiné zkušenosti apod. Včasná kontrola Vám ušetří spoustu času a peněz. 

Přejete si být informováni o nových článcích, metodách, řešeních z praxe, školeních, nabídkách?

Pokud hledáte konkrétní téma a nemůžete jej najít, napište majiteli na info@vlastnicesta.cz

Kvóty auditu
Mapa procesů
Koš - barva neshoda?
Diskriminace ISO
Formální strategie
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Další informace