Vlastnícesta.cz a agentura PR1.cz vyhlašují soutěžní diskuzi na téma externí komunikace

Dne: 4. září 2009

Po úspěšném prvním kole dojde na webových stránkách www.vlastnicesta.cz v pátek 4. září 2009 ke spuštění v pořadí již druhé soutěžní diskuse. Tentokrát se diskuse bude podrobněji zabývat .externí komunikací Dva diskutéři, kteří se do diskuse aktivně zapojí a jejichž příspěvky budou vybráni jako nejlepší, získají zajímavé ceny od agentury PR1.cz a webového portálu Vlastnicesta.cz.

Letos se již podruhé na webových stránkách www.vlastnicesta.cz objeví internetová diskuse na téma firemní komunikace. První diskuse se zabývala komunikací interní, tématem nové diskuse je komunikace externí. „Pořádat diskuse na odborná Public Relations (PR) témata se nám velmi osvědčilo. Minulé diskuse se zúčastnilo několik desítek lidí - ať už připojením diskusního příspěvku přímo pod článek, nebo e-mailem,“ říká Pavla Šafránková, jednatelka společnosti PR1, a dodává, že se v diskusích objevuje i řada zajímavých příkladů z praxe.

Právě různé názory a situace, které diskutéři v praxi řešili, patří k tomu nejcennějšímu, co mohou návštěvníci portálu získat. Sdílení praktických zkušeností v rozličných oborech podnikání je to, co chceme touto odbornou diskusí vyvolat. Máme zájem na tom, aby se lidé rozvíjeli nejen na školení nebo tréninku, ale právě v rámci každodenního života. Souhlasí se Pavlou Šafránkovou Jiří Střelec, autor poradenského portálu Vlastnicesta.cz, „Člověk totiž nikdy neví, kdy se dostane do podobné situace. V dnešní krizi trhu rozhodují i drobné maličkosti, které určí, zda firma vyřeší situaci se ctí a nebo se ztrátami.“ vysvětluje Střelec svůj postoj k soutěži, kterou jeho webové stránky pořádají společně s agenturou PR1.cz.

Ceny za nejlepší příspěvky

I tentokrát jsou ve hře dvě hodnotné ceny. Účastník, jehož příspěvek vyberou zástupci agentury PR1.cz, získá jedno místo v podzimní ŠKOLE PUBLIC RELATIONS, kterou bude pořádat už poněkolikáté agentura PR1.cz. Další účastník, jehož diskusní příspěvek vyberou představitelé poradenského portálu Vlastnícesta.cz, obdrží externí harddisk 250 GB.

Diskuse

Externí komunikace vytváří obraz vaší firmy v očích veřejnosti i médií