Na podzim tohoto roku proběhl trénink interních mentorů, který moderovali naši specialisté Jana Dragová a Jiří Střelec. Jak vše probíhalo se dočtete níže.

V září a v říjnu jsme moderovali workshop pro interní mentory a jejich vedoucí. Pro účastníky jsme si připravili hned několik praktických cvičení. Ti si tak mohli na místě vyzkoušet modelové situace přímo z jejich pracovního prostředí.

Právě to všichni oceňovali nejvíce. Praktický přístup a řešení jejich konkrétních situací, které pravidelně řeší. Díky tomu odcházeli s konkrétními nástroji a technikami, které mohou ihned zavést do praxe. Dotkli jsme se i oblasti motivace, komunikace a jak správně předávat informace.

Co ale všechny účastníky doslova ohromilo, byla síla otevřených otázek při práci s podřízenými či mentee. Současně se shodli na tom, jak je těžké nebýt automaticky v roli rádce a řešitele, ale postavit se do role naslouchajícího partnera, který se umí dobře ptát.

Obě skupiny se shodly, že by rádi náš workshop absolvovali pravidelně. My se tak budeme těšit na další setkání.

Chcete zlepšit své mentoringové dovednosti a aplikovat osvědčené techniky přímo ve vašem pracovním prostředí? Konktaktujte nás a my vám vytvoříme program na míru. Staňte se interním mentorem, který skutečně rozdíl dělá. Nečekejte a objevte s námi sílu efektivního mentoringu!