Partneři

Poradci představují partnery se kterými spolupracují a jsou ochotni jejich služby doporučit. 

Benefit print

Benefit print je polygrafické centrum, které se specializuje na tisk výkresové dokumentace, tisk kvalitních fotografii a corporátních tiskovin. Jako první v roce 2014 zakoupili unikátní plotter Vortex 4200 na extrémně rychlý a levný tisk výkresové dokumentace. Jsou také jedni z mála, kteří vlastní sRBG tiskárnu.

CentroTEC

Firma CentroTEC je vlastníkem systému řízení pro oblast letectví a obranný průmysl dle AS 9100. Specializuje se na obrábění a zpracování speciálních materiálů a slitin (Inconel, stellite, hasteloy, cres,...). Zajištuje soustružení, frézování, dělení, vrtání, broušení, leštění, zámečnické práce. Součástí používaných technologii je i 5-ti osé obrábění. 

CZ Projekt

Komplexní služby pro přípravu a realizaci stavebních zakázek. Dodáváme okna, dveře, elektroinstalace, štípaný přírodní kámen (obklad, dlažba), žaluzie, pergoly, engineering a celou řadu dalších služeb. 

Development news

Specializovaný časopis zaměřený na obory stavebnictví, architektura, urbanistika, development. Najdte zde kvalitní informace o projektech, názory oborníků k významným stavbám a další. Časopis je vydáván nejen česky, ale články si přečtete i v anglickém jazyce. 

Elektronický stavební deník

Technologie digitálního pera, která běžné firmení formuláře a do nich rukou zapsaný text převede do digitální formy a pošle do emailu nebo do informačního systému. K záznamům lze přiložit fotografie. Ideální použití pro stavební deník, servisní protokol, předávací protokol, ...

Facility manager

Jedná se o odborný časopis, který se specializuje na hledání úspor provozních nákladů, efektivitu pracovníků v oblasti facility, kvalitní využívání prostor, správu nemovitostí, prodloužení životnosti majteku a také i bezpečností a ochranou životního prostředí. 

Firemní sociolog

Portál o efektivním vedení a vztazích ve firmě; informace, postupy, případové studie a odborné poradenské služby pro management a podnikatele.

Golfové turnaje

Sportovní klub ANTE pořádá golfové turnaje a pomáhá zájemcům o golf získat potřebné dovednosti a stát se aktivním golfistou.

Kreativní kampaň

Vytváříme kreativní design na podporu Vašeho podnikání. Našim cílem je připravit pro zákazníka dlouhodobě funkční kreativní koncept, který pomáhá při prodeji produktů, zvyšování povědomí cílových skupin, naplnění potřeb managamentu, apod. Zároveň vytváříme plně funkční aplikace pro efektivní marketing - Brand Cloud, Newsletter.

Nuovo Caffe

Nuovo Caffe dodává potravinové a nápojové automaty, aqumaty do veřejných, firmeních i školních prostor. Pomáhá tak zajišťovat správný pitný režim pracovníků firem. Kromě toho se již od roku 2012 zabývá zdravou stravou do automatů na školách. Mají zájem, aby se školáci již od svého útlého věku stravovali správně.

Stylové bydlení

Pomáháme lidem naplnit jejich představu o stylovém bydlení. Poskytujeme přírodní štípaný kámen - obklady a dlažbu pro interiéry (kuchyně, pokoje, chodby, krby, ...), exteriéry (zahrady, verandy, ploty, ...). Kámen vytváří velmi přirozený dojem a pocit blízkosti k přírodě. Dále nabízíme dřevěnné pergoly a vířivky.

Obor

Metoda

Norma

Poradci

Myšlenky poradce

„Nedáme-li pracovníkům informace, seženou a vymyslí si je sami.“ více >>

Jiří Střelec Jiří Střelec

Žijeme sice ve světě přehlceného informacemi. Přesto lidé baží po informacích, které potřebují nebo chtějí pro svou práci, osobní život. Pokud jim informace, zvláště v konfliktních situacích nebo krizových, nedáme, vyvinou úsilí je získat nebo si je domyslet. Samozřejmě to udělají s ohledem na jejich znalosti a zájmy. Mnohem lepší je informace přirozeně poskytovat. Vždy existují vhodné informace ke komunikaci. 

Přejete si být informováni o nových článcích, metodách, řešeních z praxe, školeních, nabídkách?

Pokud hledáte konkrétní téma a nemůžete jej najít, napište majiteli na info@vlastnicesta.cz

Kvóty auditu
Mapa procesů
Koš - barva neshoda?
Diskriminace ISO
Formální strategie
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Další informace