Jsem koučka, která svým klientům pomáhá především v otázkách psychické pohody. Zaměřuji se na prevenci syndromu vyhoření a na následnou péči při návratu zpět do běžného života.

Ke koučinku mě přivedla zkušenost z manažerské praxe. Osobně jsem si prožila, co to znamená dělat náročnou manažerskou práci a přitom sladit firemní aktivity s těmi osobními. Ačkoli to vypadá velmi jednoduše najít reálnou rovnováhu ve vlastním životě je náročné.

Finance byly moje parketa a jsou i nadále hobby. Ve firemní praxi se skvěle orientuji především ve mzdách, pracovněprávních předpisech a procesech propojujících tyto obory s financemi, HR, obchodem a IT.

Mí klienti oceňují, že existuje kouč pro zaměstnance ve financích a controllingu. Tato oblast vyžaduje specifický styl myšlení, stejně jako každá jiná odbornost. To, co mě osobně baví je ostatním nefinančně orientovaným manažerům zprostředkovat smysl a přínosy světa financí.

JAK PRACUJI

Život i člověk sám je velmi komplexní. Nejlepších výsledků lze dosáhnout individuálním přístupem a zapojením více metod. Každý potřebujeme něco jiného a někdy jindy. Proto při své práci propojuji více koučovacích stylů.

  • výkonnostní koučink
  • technicky s terapeutickým přesahem
  • psychodiagnostické testování

Výkonnostní koučink jsem doplnila technikami s terapeutickým přesahem, které mi umožňují pracovat s emocemi a podvědomím klienta. Díky tomu se s klientem dostaneme přímo k jádru problému rychleji a koučování je výrazně efektivnější.
.
Používám psychodiagnostické testování pro měření klientovy kapacity energie a jeho hospodaření s ní. Diagnostika WORKtest umožňuje sledovat také rizikové faktory jako je frustrace, apatie, syndrom vyhoření a mnoho dalších.

Propojování více stylů a technik a vlastní zkušenost s vedením lidí i se syndromem vyhořením mi umožňuje být pro mé klienty nejen chápajícím, ale také zdravě pochybujícím partnerem na jejich cestě.