Jsem kouč, konzultant, founder a CEO start-upu Creatixo, jehož posláním je v lidech objevovat a rozvíjet skrytý potenciál a tvůrčí myšlení. Každý z nás máme možnost dosahovat výsledků, které chceme a díky mých 15 letým zkušenostem v oblasti koučování a vedení lidí jsem schopen Vám nabídnout širokou škálu dovedností.

Moje zkušenosti pochází z praxe. Mám za sebou přes 3000 koučovacích hodin se širokou škálou klientů (CEO, Topmanagament, střední management, OSVČ, start-upy a řadoví zaměstnanci) a dosáhl jsem mezinárodní certifikace EMCC, v level Practitioner. Klienti o mě říkají, že dokážu jejich záměry dovést do výsledků a změnit jejich způsob myšlení. Navíc díky kurzům v oblasti psychologie s nimi empaticky řešit problémy v oblasti vyhoření, nefukčních vztahů, problémy s kolegy na pracovišti a krizovou komunikaci.

Mám také zkušenosti i s vlastním řízením firmy start-upu Creatixo, tak Vám mohu m.j. nabídnout zkušenost s řízením firmy a lidí a řešení krizových situací z vlastní každodenní praxe.

V sekci DOVEDNOSTI A PRAXE se dočtete, co vše jsem řešil a s čím mohu pomoci. Pokud neradi čtete, pak je nejlepší volba si domluvit nezávaznou schůzku a zjistit, jaký postup nebo řešení bych navrhoval právě pro vás a váš požadavek. Rezervujte si nezávazně schůzku a zjistěte jak Vám můžu pomoci vyřešit Vaše výzvy a dovést je do smysluplného výsledku.

  • FOUNDER A CEO START-UPU CREATIXO - 3,5 ROKU
  • KONZULTANT A BUSINESS DEVELOPER MANAGER - KONZULTAČNÍ SPOLEČNOST FBE PRAHA - 5 LET
  • MANAŽER VE SPOLEČNOSTECH CHEQUE DEJEUNER, ČMSS, MZV
  • 3000 HODIN V KOUČINKU A MENTORINGU
  • LEADERSHIP, KRIZOVÝ MANAGEMENT, KOMUNIKACE A TVŮRČÍ MYŠLENÍ
  • AUTOR METODIKY NA ROZVOJ LIDSKÉHO POTENCIÁLU

Klienti: Moebelix, Mercedes Benz, Billa, ČSOB, Videolektor, EUC, Neveon.