Interní rozvojový program

doba trvání 18.1.2020 - stále

Edag Production Solutions

Osoba: Erik Menke

Popis: Interní rozvojový program pro všechny úrovně firmy se zaměřením na management, komunikaci, motivaci, procesní řízení, vedení a rozvoj týmu, vedení projektů ...

Poradce: Jiří Střelec

Cílem spolupráce bylo najít vhodná řešení pro stabilizaci týmů po velmi náročném výkonu trvající více jak rok. Rozvínout znalosti pracovníků a manažerů v oblastech komunikace, vedení lidí, nastavení systému managementu, týmové spolupráce a řízení projektů. Řešit aktuálně vzniklé situce v souladu s dlouhodobou strategii firmy. Pomáhat aktivním pracovníkům k individuálnímu rozvoji. 

Související články

Se společností Vlastní cesta s.r.o jsme navázali spolupráci v roce 2019, kdy jsme hledali partnera, který by zastřešil interní rozvojový program společnosti EDAG Production Solutions CZ pro pracovníky na různých úrovních řízení.

Od prvního kontaktu s panem Střelcem se spolupráce rozběhla k oboustranné spokojenosti. Jazyk lektora, kterým zprostředkovává školící obsah, je srozumitelný a uchopitelný jak pro naše administrativní, tak pro technické zaměstnance. Naši zaměstnanci po každém školení oceňují ne jen lektorské dovednosti, ale i silnou orientaci na praxi a okamžitou využitelnost získaných poznatků.

Na základě workshopů jsme aktualizovali nebo přepracovali interní procesy a směrnice. Citelně se nám ve firmě zlepšuje komunikace. U manažerů je vidět pokrok v jejich leadershipu hlavně proto, že jsou nám jednotlivé školící bloky šité na míru. Velikou mírou k rozvoji přispívá i Znalostní linie, která je založená na poznatcích z jednotlivých školících bloků.

Pro HR, jako organizátora školení, je velmi důležité, že komunikace s lektorem je vždy velmi rychlá a zaměřená na spokojenost zákazníka.

 

V Mladé Boleslavi, 13.1.2020

 

EDAG Production Solutions CZ

Erik Menke, Jednatel

Obor

Metoda

Norma

Poradci

Myšlenky poradce

„Nedáme-li pracovníkům informace, seženou a vymyslí si je sami.“ více >>

Jiří Střelec Jiří Střelec

Žijeme sice ve světě přehlceného informacemi. Přesto lidé baží po informacích, které potřebují nebo chtějí pro svou práci, osobní život. Pokud jim informace, zvláště v konfliktních situacích nebo krizových, nedáme, vyvinou úsilí je získat nebo si je domyslet. Samozřejmě to udělají s ohledem na jejich znalosti a zájmy. Mnohem lepší je informace přirozeně poskytovat. Vždy existují vhodné informace ke komunikaci. 

Přejete si být informováni o nových článcích, metodách, řešeních z praxe, školeních, nabídkách?

Pokud hledáte konkrétní téma a nemůžete jej najít, napište majiteli na info@vlastnicesta.cz

Kvóty auditu
Mapa procesů
Koš - barva neshoda?
Diskriminace ISO
Formální strategie
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Další informace