Podpora zaměstnanců a rozvoj firmy

doba trvání 25.12.2018 - stále

Syntea

www: www.syntea.cz

Osoba: Jiří Kamenický

Popis: Nastolení otevřené komunikace, analýza stavu z hlediska motivace a zapojení pracovníků do aktivit firmy

Poradce: Jiří Střelec

Zjistit aktuální stav zapojneí pracovníků a jejich motivaci pro další rozvoj firmy. Odhalit potřební kroky pro strategii na další rok. 

Jsme malá firma zabývajíci se výrobou software na míru pro naše zákazníky. Naši zaměstnanci jsou především programátoři a analytici velmi různých věkových kategorií a profilů. Realizovali jsme se společností Vlastní cesta specializovaný workshop na téma „Podpora zaměstnanců a rozvoj firmy“. Cílem a zadáním workshopu bylo nastavit otevřenou komunikaci se zaměstnanci, zjistit aktuální stav z hlediska přístupu a motivace zaměstnanců a jejich zapojení do rozvoje firmy. A dále získat návrhy pro další strategii firmy na rok 2019 a náměty ke zlepšení firemní kultury.

Byli jsme velmi spokojeni jak s průběhem workshopu, tak se zapojením lektorů na individuální práci s pracovníky i s námi, jako managementem. Dodané informace a materiály od lektorů shrnovaly požadované informace, důležité informace  získané během workshopu, závěry a doporučení pro management. Navíc poskytli i vyvozené závěry, které naprosto jednoznačně dokreslili situaci a na kterých je možné dále stavět rozvoj firmy. 

Formu realizace workshopu a lektory můžeme jen doporučit. Tímto způsobem lze nejen získat klíčové informace pro další strategické a taktické kroky ale i řadu podnětů pro stabilizaci pracovního prostředí ve firmě.

V Praze dne 6.12.2018

za Syntea software group a.s.

Ing. Jiří Kamenický

ředitel a předseda správní rady 

Diskuze k článku

Obor

Metoda

Norma

Poradci

Myšlenky poradce

„Vizualizace pomáhá vždy tam, kde selhává komunikace.“ více >>

Martina Václavíková

Pokud se v komunikaci se svým kolegou nebo zaměstnancem dostáváte do slepé uličky, přestaňte mluvit a začněte kreslit. Vaše levé hemisféry najdou jádro problému i efektivní řešení poměrně rychleji. Vizualizace je stejně dobrý pomocník i při analýze procesů nebo tvorbě obchodního modelu vašeho podnikání.

Přejete si být informováni o nových článcích, metodách, řešeních z praxe, školeních, nabídkách?

Pokud hledáte konkrétní téma a nemůžete jej najít, napište majiteli na info@vlastnicesta.cz

Kvóty auditu
Mapa procesů
Koš - barva neshoda?
Diskriminace ISO
Formální strategie
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Další informace